,,Bożonarodzeniowa kartka świąteczna z recyklingu”

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, rodzinnych spotkań oraz moment, kiedy ciepłe słowa i życzenia płyną od nas do najbliższych.

Dawniej wysyłanie świątecznych kartek z życzeniami było obowiązkowym etapem przygotowań do Bożego Narodzenia. Radość z otrzymanych pocztówek również była ogromna.

Dzisiaj papierowe kartki zostały zastąpione tymi elektronicznymi, wirtualnymi. Wracając do przemijającej tradycji kartek papierowych ale również mając na uwadze konieczność dbania o naszą planetę zapraszamy do stworzenia kartki świątecznej z recyklingu. Kartka z recyclingu to gest szacunku wobec otaczającej nas przyrody i środowiska oraz powrót do tradycji związanych ze świętami.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z Siedlec do udziału w konkursie „Bożonarodzeniowa kartka świąteczna z recyklingu”.  Na prace czekamy w Przedsiębiorstwie Energetycznym w Siedlcach Sp. z o.o. w godzinach 7:00-14:45  do 12 grudnia 2023 r. Na wszystkich małych artystów, którzy przyniosą kartkę świąteczną z recyklingu będzie czekał drobny upominek. Spośród wszystkich prac wybierzemy trzy najciekawsze, a ich autorów nagrodzimy nagrodami rzeczowymi.

Szczegóły konkursu w załącznikach.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Klauzula RODO